Campus Olimpián a KEFO labdarúgói

Az idei évben , július 22-23 -án , a Debreceni Egyetem látta vendégül a Campus Sportfesztivál részvevőit.A nyári szünetet megszakítva, a főiskolai hallgatók, kispályás labdarúgásban, kosárlabdában, strandröplabdában és az erős emberek versenyében mérhették össze tudásukat. A Kecskeméti Főiskola, az egész tanévben folyó kispályás bajnoságra épülő labdarúgó csapatát nevezte a fesztiválra.

12 kispályás labdarúgó csapat kapott meghívást, köztük a mieink is - amely már önmagában is nagy elismerés volt
A csapatokat három négyes csoportba osztották, minden csoportból az első kettő jutott tovább továbbá a  legjobb 3.
A továbbiakban már egyenes kiesés döntött.

Főiskolánk a Szent István Egyetemmel, a Nyugat-Magyarországi Egyetemmel és a Budapesti Műszaki Egyetem csapataival került egy
csoportba, ahonnan veretlenül, csoport másodikként jutottunk tovább.

Eredmények:
Szent István Egyetem - Kecskeméti Főiskola 3:3
Nyugat-Magyarországi Egyetem - Kecskeméti Főiskola 0:0
Budapesti Műszaki Egyetem - Kecskeméti Főiskola 1:6

Sajnos a negyed döntőben rögtön a tavalyi győztes( és mint később kiderült az idei győztes is) Nyíregyházi Főiskola csapatával
kerültünk össze. Hiába sikerült egy gyönyörű góllal 1:0-ás vezetést szereznünk a vége 1:4-es vereség lett. Így a csapat az 5-8.
helyen fejezte be a tornát, ami ebben az erős mezőnyben igazán szép eredménynek számít.