„RÓKAŰZŐ” ORSZÁGOS EGYETEMI FŐISKOLAI VÁLTÓFUTÓVERSENY

2015 október 2-án rendezték a nagy hagyományokkal bíró Rókaűző futóversenyt, Pécs és Kaposvár között.Az időjárás is kedvezett az ősz egyik legnagyobb szabású sporteseményéhez. Meleg, napsütéses időben álltak rajthoz a csapatok, hogy a 86 km-es távot lefussák. Természetesen a rajtvonalnál ott volt  a Kecskeméti Főiskola csapata is! 12 futó / 8 fiu és 4 lány/ lendült neki, hogy a szép hegyi útvonalon teljesítse a távot.

Több kategóriában versenyeznek a csapatok, mi az I-es kat.-ban – ugyanannak az intézménynek a futói - 5. helyezést értünk el, ami nagyon szép teljesítmény, hiszen ennél csak a 3. helyezésünk volt jobb az évek folyamán.
81 csapat vett részt, a kategóriánkban 15 egyetem, főiskola csapata nevezett.